www.corsatigra.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.corsatigra.net

Opel Tigra ve Corsa Severlerin Ortak Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım

+4
enxdesigN
ER
Hasan KAPLAN
KaaN
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
m.kenanduran

m.kenanduran

CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım - Sayfa 2 EmptyÇarş. Nis. 07, 2010 5:22 pm

Smile
m.kenanduran

m.kenanduran

MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım - Sayfa 2 EmptyÇarş. Nis. 07, 2010 5:34 pm

benim 94 corsa gsi rolantisi çok düzensiz kaan bazen 1 bazen 2.5 buluyor motorda yüksek ses çok nadiren gaz yememe durumu mevcut ( enjeksiyon tıkanması olabilirmi )
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım - Sayfa 2 EmptyPerş. Nis. 08, 2010 7:29 am

eğer gaz telin hiç değişmediyse bugüne kadar içi paslanmıs olabılır sen gazı cektıgınde o kendını tamamen gerı cekemıyodur gaz takılı kalabılır ara sıra , yada rolantı motorun bozulmus yada bozulmaya yakın olabılır , en uc ıhtımalde potansıyometren bozuk olabılır . tech 1 e baglat araba calısık vazıyetteyken gaz verıp bırak ve potansıyometre ,debımetre ve rolantı motorunun degerlerı degısıyormu bak eger hepsı bırbırıne ordantılı degısıyorsa bunlar saglam aralarından bırınde degısme yoksa yada az varsa o gıdıktır hepsı saglamsa gaz telın gıdıktır . enjektorler boyle bı sorun yapmaz kardes
http://www.corsatigra.com
tgr

tgr

MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 29, 2010 4:10 pm

merhabalar,benim tigra da rölantide titreme var,değiştirdiklerim,buji ve kablosu,bobin yine aynı titreme var rölantide,titreme yapıyoken dewir saatinde gözle görülür bi oynama yok,2 yıl önce rölanti sensörü değişti,ama ozaman dalgalanma vardı dewirde,yine yaklaşık bi 20 bin km önce oksijen sensörü değişti,tech 2 ye bağlayınca bi arızada göstermiyo,bişey var ama çözemedim halaa?

CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» tigra arızası yardım
» Muayne hakkında yardım.
» tigracı arkadaşlardan yardım bekliyorum
» Motor Sabah soğukken sorun yaşıyorum...Bilen bi yardım etsin :)