www.corsatigra.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.corsatigra.net

Opel Tigra ve Corsa Severlerin Ortak Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım

+4
enxdesigN
ER
Hasan KAPLAN
KaaN
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
KaaN
Admin
KaaN

CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım Empty
MesajKonu: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım EmptyPerş. Şub. 19, 2009 12:15 am

arkadaşlar sıradan tamircilere derdinizi anlatamadığınızda , konu ince işler ve sanata döndüğünde bana ulaşın .. CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım Icon_wink
danışmak için beni arayabilirsiniz 0554 9029 704 , yada sorunlarınızı burda paylaşabiirsiniz .

En son KaaN tarafından Cuma Ara. 11, 2009 10:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://www.corsatigra.com
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım EmptyPerş. Şub. 19, 2009 12:19 am

CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım Dscf0210
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım EmptyPerş. Şub. 19, 2009 12:20 am

bu foto çok şey anlatıyor sanırım Laughing

En son KaaN tarafından Perş. Şub. 19, 2009 8:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hasan KAPLAN

MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım EmptyPerş. Şub. 19, 2009 8:43 am

Bu fotodan senin keş olduğun gerçeği çıktı kardeşim Smile
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım EmptyPerş. Şub. 19, 2009 12:08 pm

şimdi seninle çekildiğmz fotolarıda koyarsam fena olur ama Laughing
Hasan KAPLAN

MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım EmptyPerş. Şub. 19, 2009 12:48 pm

Ulen duyanda bişi sanıcak Very Happy en fazla çifte keş çıkarız Very Happy

Neyse forum kirliliği olmasın ben sözümü geri aldım.. Smile)
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım EmptyPerş. Şub. 19, 2009 12:54 pm

tabi sözünü geri alcan biliyon başına gelcekleri Smile
Hasan KAPLAN

MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım EmptyPerş. Şub. 19, 2009 12:56 pm

Ama sen kaşınıon kardeşim bak.. benimde elimde fotolar var koy hodri meydan Very Happy
ER

ER

MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım EmptyPerş. Mart 12, 2009 5:55 pm

Bugün kaan'ın evine uğradım. Daha doğrusu evin garajına diyelim. bounce Apartmanın alt katı yakında tamirhaneye döner. Neyse konumuza dönelim. Bizim tigrada vites küçülttüğünde gaz yememe yada tekleme sorunu yapıyordu. Dedim ya buji kablosu ya bobin yada başka yerde sorun vardır diye tahmin ediyordum. Neyse kaan çok yardımcı oldu. Yanında deneyimli bir arkadaşla buji kablolarını değiştirdik. Bu arada benim kablolar yan sanayi idi. GM buji kablosu takınca Tigra kendine geldi. Ben buyum ben buyum diye bağırmaya başladı. Neyseki sorunun kablodan kaynakladığını öğrenmiş olduk. Neyse elimize para geçerse yada araç satılmazsa orjinal buji kablosu alırım.
Elinizde 2.el GM BUJİ kablo varsa kenarda tutun önümüzde aya alabilirim arkadaşlar... CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım 161249

Bu arada Kaanın garajından bir resim daha ayrıntılı resim bulursam koyarım.

CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım Dscf0352r
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım EmptyPerş. Mart 12, 2009 8:22 pm

CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım 712445

opellerinizde orjinal yedek parçaları kullanınız Wink bugun eren kardeşimle GM buji kablosu ve yan sanayi buji kablosunun farkının test ettik .. inanılmayacak kadar büyük ..
enxdesigN

enxdesigN

MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım EmptyPtsi Nis. 13, 2009 8:53 pm

Sarj dinamosunun oradan tık tık tıkır tıkır tık tık diye bir tıkırdama sesi geliyor. Bir ustaya gösterdim. Sarj dinamosunun rulmanı dağılmış dedi.

İstanbul'da baktırabileceğim tanıdık opel ustası var mı? Yada ne yapmam lazım. Rölantide çok kötü bir ses çıkıyor, sanki dizelmiş gibi.
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım EmptyPtsi Nis. 13, 2009 10:00 pm

acilen şarj düinamosunu söktürüp rulmanlarını yenilemen lazım , öyle kullanmaya devam edersen rulmanlar sarabilir şarj keser eğer devir çevirken gerçekleşirse v kayışını kopartıp gergi rulmanına bile zarar verebilirsin .. istanbulda tanıdığım kimse yok malesef , zaten opelci olmasına gerek yok elektirikçi işi o
enxdesigN

enxdesigN

MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım EmptyPtsi Nis. 13, 2009 10:46 pm

Tanıdık bir elektrikçi var. En kısa zamanda uğrayayım yanına kayışı elimize almadan. Ses baya baya arttı zaten.
Hasan KAPLAN

MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım EmptySalı Nis. 14, 2009 7:36 am

benim sıfır aldığım alternatör burcu çıkmış.. otobanda dağıldı.. çatırtıya inanamazsın Smile) biran önce yaptır binme öyle..göbekten kaçarsa, alternatör rotoru, statora vuruyor..direk çöpe gider dinamon..
CorsaGSI

MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım EmptySalı Nis. 14, 2009 11:47 am

Kaan hacı 5-6 dan sonra evde müsayit olduğun zaman bana alo yapsana geleyim üçkuyulardayım artık biliosun 10 dkya geleym şu sensörleri temizleyelim diyordun ya hem onları yapalım bide ufak bişi konuşcaktım senle hep unutuorum
u3kagiTCi

u3kagiTCi

MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım EmptySalı Nis. 14, 2009 11:53 am

Ya bir şey sorucam egzost patlak 1 de yag kaçıırıyo dediler 1 yerden...eskişehirdeyim de masrafı ne tutar bilen warmı..henuz almadım arabayı ama ustaya gösterdım öle dedi..aldıktan sonra nasipse fotolarını koyucam Smile
CorsaGSI

MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım EmptySalı Nis. 14, 2009 12:01 pm

u3kagiTCi demiş ki:
Ya bir şey sorucam egzost patlak 1 de yag kaçıırıyo dediler 1 yerden...eskişehirdeyim de masrafı ne tutar bilen warmı..henuz almadım arabayı ama ustaya gösterdım öle dedi..aldıktan sonra nasipse fotolarını koyucam Smile

yağı nerden kaçırıyor? benim şanzuman keçesinden kaçırıyor mesela şanzumanın oradan kaçırıyorsa sol lastiğe yakın bi yerden şanzuman keçesidir keçe 30 lira ama şanzuman işçiliği de 100-120 lira arası değişiyor izmirde.
u3kagiTCi

u3kagiTCi

MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım EmptySalı Nis. 14, 2009 9:26 pm

Anladım...tam olarak ögreniyim de tekrar yazıyım teşekkür ederim..
u3kagiTCi

u3kagiTCi

MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım EmptyPerş. Nis. 23, 2009 5:08 pm

WaLLA tam oLarak ögrenemedım ama 1 keçe muhabbeti geçti...heralde şansızman keçesidir..ama her arabada oLan bişi diyor..dezavantajı nedir bu oLayın ne kadar süre böLe idare eder ki?
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım EmptyCuma Nis. 24, 2009 8:27 am

görmeden , tam bilmeden ne yorum yapsak yanlış olur kardeş ..
u3kagiTCi

u3kagiTCi

MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım EmptyCuma Nis. 24, 2009 8:19 pm

nasipse alırsam kısa süre içinde izmire geLicem o zmn sana ugramayı düşünüyorum zaten..o zamana kadar cep numaranı wermişsin irtibata geçerim zaten..
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım EmptyC.tesi Nis. 25, 2009 7:02 pm

Wink memnuniyetle
u3kagiTCi

u3kagiTCi

MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım EmptyPtsi Ocak 18, 2010 6:33 pm

Ya 1 türlü gelemedim yanına izmirdeydim 2 aydır ...saglık problemrimiz wardı ailecek ama ugrıcam aklımda kesin..birde cant lastik konusunda bildik veya önerebilecegin bir yer warmı..lastikler iyice eskidi jant-Lastik beraber yenilicem fikirlerinizi bekliyorum..
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım EmptyÇarş. Ocak 20, 2010 1:06 pm

sen yanıma geldıgınde cant lastık olayını hallederız cok yakın bı abım var bu ısı yapan . ayrıca gecmıs olsun onemlı bı durum yoktur umarım . gorusmek uzere
u3kagiTCi

u3kagiTCi

MesajKonu: Geri: CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım   CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım EmptyÇarş. Ocak 20, 2010 11:17 pm

tşk ederim walideyle ilgili problem wardı atlattık şükür..gelince ugrıcam sürekli aklımda 1 türlü fırsat olmadı tanışmak..

CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» tigra arızası yardım
» Muayne hakkında yardım.
» tigracı arkadaşlardan yardım bekliyorum
» Motor Sabah soğukken sorun yaşıyorum...Bilen bi yardım etsin :)