www.corsatigra.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.corsatigra.net

Opel Tigra ve Corsa Severlerin Ortak Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

tigra arızası yardım

3 posters
YazarMesaj
pasa911

pasa911

tigra arızası yardım Empty
MesajKonu: tigra arızası yardım   tigra arızası yardım EmptyÇarş. Ağus. 04, 2010 6:31 pm

98 model 1.6 tigram var fakat son günlerde aracım kacmamaya başladı özellikle 2.viteste hafif tekliyor ve uzamıyor yüksek devirlerde cok kasıyor kendini birde aracımda ciğ benzin kokusu var bunların nedeni hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim hava filtresi ve benzin filtresini değiştirdim ama aynı oluyor
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: tigra arızası yardım   tigra arızası yardım EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 9:48 am

kardeş ilk önce tech2 ye bağlatıp bak bi bozuk yada düzgün okumayan sensörün varmı , yoksa bujilerine ,buji kablolarına ,ve bobinine baktır düzgün çalışıyorlarmı , bunlarda düzgün çalışıyorsa pistonların kompresyonunu ölçtür , aralarındaki fark fazla olmamalı ve 170 in altında çıkmamalı ..
http://www.corsatigra.com
pasa911

pasa911

MesajKonu: Geri: tigra arızası yardım   tigra arızası yardım EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 4:49 pm

bu dediklerinizi not aldım yarın ilk iş ustanın yanına damlıyacağım teşekür ederim
pasa911

pasa911

MesajKonu: Geri: tigra arızası yardım   tigra arızası yardım EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 5:44 pm

bu arada bugün sanayideydim ustam ekzostun değişmesi lazım dedi ve 150 tl masraf cıkardı tıkanıklık var dedi arabanın uzamamasını sizce bu etkilermi
pasa911

pasa911

MesajKonu: Geri: tigra arızası yardım   tigra arızası yardım EmptyCuma Ağus. 06, 2010 5:24 pm

kardeş hallettim allah razı olsun senden sensör arızalarım varmış resetleyince araba köpek gibi oldu yalnız bir tanesi arızalı cıktı eksantirik mili sensör arızası dedi bunun bana ne zararı olur yaptırmasam 250 tl istediler parcaya ama arabam düzgün gidiyor
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: tigra arızası yardım   tigra arızası yardım EmptySalı Ağus. 10, 2010 9:33 am

egsoz tıkanıkmış 150 mi istediler Smile sen ustalarını değiştir kardeşim , egzantirik okuyucu arızalı ise okumadığı zaman gaz yemez tekler yada kesiciye 6600 yerine farklı devirlerde girer .. onu yuzunden yolda kalmazsın korkma
Dogukan07

Dogukan07

MesajKonu: Geri: tigra arızası yardım   tigra arızası yardım EmptyPerş. Ağus. 12, 2010 6:51 am

bilader benim araba niye 6900 da kesiciye giriyo chip falanmı var acaba
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: tigra arızası yardım   tigra arızası yardım EmptyPerş. Ağus. 12, 2010 10:31 am

hyr bazı serilerde 6900 7000 arası kesiciye giriyor bikaç 97 model corsa gsi da başıma gelmişti .

tigra arızası yardım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Muayne hakkında yardım.
» tigracı arkadaşlardan yardım bekliyorum
» CorsaTigra'cılara 7/24 servis,bakım,tamir,yol yardım
» Motor Sabah soğukken sorun yaşıyorum...Bilen bi yardım etsin :)
» tigra s93 AR