www.corsatigra.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.corsatigra.net

Opel Tigra ve Corsa Severlerin Ortak Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Tigra angel far arıyorum

+4
balikadaMali
TaneR
Hasan KAPLAN
enxdesigN
8 posters
YazarMesaj
enxdesigN

enxdesigN

Tigra angel far arıyorum Empty
MesajKonu: Tigra angel far arıyorum   Tigra angel far arıyorum EmptyPerş. Tem. 16, 2009 6:21 pm

Merhaba arkadaşlar

Angel far almak istiyorum. İnternette araştırdım. 320-390 TL arası değişen bir fiyatı var.

Bu farlara beyaz ampül dahil değil mi?

Kullanan arkadaşlar memnun mu? Hangi markayı tavsiye edersiniz?

İkinciel satan varsa o da olabilir. Eski farlarla takasta olabilir Very Happy

Teşekkürler
Hasan KAPLAN

MesajKonu: Geri: Tigra angel far arıyorum   Tigra angel far arıyorum EmptyPerş. Tem. 16, 2009 6:40 pm

Ampul dahil değil normalde. Benimkiler sonar marka.. Görüntüsü on numara.. Kullanışlımı diye soracak olursan. 5 para etmez. Düzgünce ayarlanmazsa, (alt ayaklara ek parça felan koyup kaldırmak lazım..) 10 mt önünde bitiyor farlar. Aydınlartması çok iyi değil bence. Ama hiç orjinal farlarıyla kullanmadım.. Onunla bir kıyaslama yapamıcam.

Sonuç olarak yinede al.. görüntüsü güzel.. yanlız, aracına göre düzgünce ayarlaman lazım.
TaneR

TaneR

MesajKonu: Geri: Tigra angel far arıyorum   Tigra angel far arıyorum EmptyCuma Tem. 17, 2009 9:28 am

sonardan başka almayasın biz sonardan önce junyan kulandık saçlarımız ağardı hem içi göl oluyo hemde halkalar haftada bi patlıyodu sonarda bu sorunların hiç biri yok.
enxdesigN

enxdesigN

MesajKonu: Geri: Tigra angel far arıyorum   Tigra angel far arıyorum EmptyPtsi Tem. 20, 2009 5:48 pm

390 Liraya SONAR buldum. Ama çok pahalı geldi ya Very Happy Bu paraya biraz daha ekleyip jant mı alsam diyorum Very Happy

2.nci el satan yok mu farlarını ya. Benim eskileri veririm üstüne. Farsız kalmazsınız Smile
TaneR

TaneR

MesajKonu: Geri: Tigra angel far arıyorum   Tigra angel far arıyorum EmptyPtsi Tem. 20, 2009 9:02 pm

390 benecede çok bi ara 320 340 düşmüştü sonar birazdaha araştır bence
balikadaMali

balikadaMali

MesajKonu: Geri: Tigra angel far arıyorum   Tigra angel far arıyorum EmptyPtsi Tem. 27, 2009 10:43 am

bende junyan var görüntü olarak süper ama malesef ayar konusunda deli etti beni. bide mercekli far olduğundan galiba aydınlatması pek iyi değil bide altına destek koyman gerekiyo yoksa yere doğru bakıyo. üst tarafında iki ayak var sadece onlarda yumuşak bi plastik.

arkadaşlar bu farları daha stabil tutmak için ne yapmam gerek??? banada yardımcı olun
balikadaMali

balikadaMali

MesajKonu: Geri: Tigra angel far arıyorum   Tigra angel far arıyorum EmptyCuma Ağus. 21, 2009 6:13 am

balikadaMali demiş ki:
bende junyan var görüntü olarak süper ama malesef ayar konusunda deli etti beni. bide mercekli far olduğundan galiba aydınlatması pek iyi değil bide altına destek koyman gerekiyo yoksa yere doğru bakıyo. üst tarafında iki ayak var sadece onlarda yumuşak bi plastik.

arkadaşlar bu farları daha stabil tutmak için ne yapmam gerek??? banada yardımcı olun

arkaaşlar farları sabitleyen arkadaşlar nasıl yaptıklarını resimli bi şekilde anlatabilirlerse çok sevinirim.
tiky

tiky

MesajKonu: Geri: Tigra angel far arıyorum   Tigra angel far arıyorum EmptyPtsi Haz. 07, 2010 6:08 pm

tolkien41

MesajKonu: Geri: Tigra angel far arıyorum   Tigra angel far arıyorum EmptySalı Haz. 08, 2010 5:40 pm

arkadaşlar bu angellerden her yerde çok şikayet var almaya korkuyorum o yüzden. görünüm kadar güvenlikte lazım önümü görmedikten sonra gözlerim yeşil olsa ne olur Very Happy
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: Tigra angel far arıyorum   Tigra angel far arıyorum EmptySalı Haz. 08, 2010 7:19 pm

arkadaşım angellarda sadece gösteriş var başka birsey yok , ne uzunu ne kısası orjınal valeo var ın yarısı kadar gostermez .. ha bende kullanıyorum angel senelerden berı gerektıınde onumu gormek ıcın uzunları acıyorum
http://www.corsatigra.com
pasa911

pasa911

MesajKonu: Geri: Tigra angel far arıyorum   Tigra angel far arıyorum EmptyÇarş. Ağus. 04, 2010 11:11 am

290 tl ye junyan aldım 10 mt önümü göremiyorum ve ayarda olmuyor pişman oldum ama iş işten gecmişti aldım birkere tavsie etmem şimdi birde zenon taktırcam bakalım nasıl olacak orjinal farım canavar gibiydi ama yakışmasına yakışıyor arabaya fakat kaan beyin dediği gibi uzunla zor gidiliyor

Tigra angel far arıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sunroof arıyorum
» Beyaz Jant Ariyorum
» CHIP YAZILIM ARIYORUM
» tigra jant
» KHR 21 Red Tigra