www.corsatigra.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.corsatigra.net

Opel Tigra ve Corsa Severlerin Ortak Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Beyaz Jant Ariyorum

4 posters
YazarMesaj
RiSK

RiSK

Beyaz Jant Ariyorum Empty
MesajKonu: Beyaz Jant Ariyorum   Beyaz Jant Ariyorum EmptyPerş. Şub. 19, 2009 5:30 pm

Basliktada Belirttigim Gibi Tigrama 15 inc 4 bijon aralikli Beyaz Jant Ariyorum Aracim Koyu Renk oldugu icin Beyaz Jantlarin Daha gosterisli olacagini dusunuyorum .. önerilerinizi Bekliyorum..
Hasan KAPLAN

MesajKonu: Geri: Beyaz Jant Ariyorum   Beyaz Jant Ariyorum EmptyPerş. Şub. 19, 2009 6:37 pm

Aramıza hoş geldin kardeşim.. öncelikle tanışma alanında kendini tanıtırsan ve arabanın resimlerini bizimle paylaşırsan sana daha kolay yardımcı olabiliriz.. İyi forumlar..
RiSK

RiSK

MesajKonu: Geri: Beyaz Jant Ariyorum   Beyaz Jant Ariyorum EmptyPerş. Şub. 19, 2009 8:44 pm

Tanittim Very Happy
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: Beyaz Jant Ariyorum   Beyaz Jant Ariyorum EmptyPerş. Şub. 19, 2009 8:48 pm

model olarak bişey varmı kafanda ? yoksa beyaz olması yeterlimi senin için
http://www.corsatigra.com
RiSK

RiSK

MesajKonu: Geri: Beyaz Jant Ariyorum   Beyaz Jant Ariyorum EmptyPerş. Şub. 19, 2009 9:13 pm

model olarak var evet AVVA RS GT ve O.Z marka jantlar Var Tabi marka onemli diil Bu pit jantlar ariyorum
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: Beyaz Jant Ariyorum   Beyaz Jant Ariyorum EmptyPerş. Şub. 19, 2009 9:25 pm

anladım kardeşim , arabanın resimlerini gördüğümüzde daha sağlılkı yardımcı olucaz inşallah Wink
RiSK

RiSK

MesajKonu: Geri: Beyaz Jant Ariyorum   Beyaz Jant Ariyorum EmptyPerş. Şub. 19, 2009 9:32 pm

Arabayi alali 3-4 ay oluyo Yha Daha Fotosu yok ama Aynisinin Bi fotosunu koyum
Beyaz Jant Ariyorum Tgrdg0.th
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: Beyaz Jant Ariyorum   Beyaz Jant Ariyorum EmptyPerş. Şub. 19, 2009 9:56 pm

senin jattan önce yay alman lazım kardeş Smile bune off roadmı yapıon bununla Very Happy
RiSK

RiSK

MesajKonu: Geri: Beyaz Jant Ariyorum   Beyaz Jant Ariyorum EmptyCuma Şub. 20, 2009 8:47 am

Jantlari Bulalim Spor Yaylar Kolay Pasam
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: Beyaz Jant Ariyorum   Beyaz Jant Ariyorum EmptyCuma Şub. 20, 2009 8:11 pm

Beyaz Jant Ariyorum Speedline_wheel%20widened%207104_8105-1
Beyaz Jant Ariyorum Speedline_shop_grossBeyaz Jant Ariyorum L_hommequitombeapic_1114881037_speedline
Beyaz Jant Ariyorum Speedlinechampion2010
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: Beyaz Jant Ariyorum   Beyaz Jant Ariyorum EmptyCuma Şub. 20, 2009 8:13 pm

al sana beyaz jantlar Smile en alttakı model kanımca yakısır, ve tıgraya gore ebatı var
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: Beyaz Jant Ariyorum   Beyaz Jant Ariyorum EmptyCuma Şub. 20, 2009 8:16 pm

Beyaz Jant Ariyorum Tigra510Beyaz Jant Ariyorum Tigra511Beyaz Jant Ariyorum Tigra512

bunlarda örnek , şimdi eminim biri çıkar sorar bu nebiçim tigra diye , şimdiden cevabı vereyim , bu seri üretime geçememiş fakat sınırlı sayıda üretilmiş fabrikasyon 3,0 v6 , arkadan itişli tigra
RiSK

RiSK

MesajKonu: Geri: Beyaz Jant Ariyorum   Beyaz Jant Ariyorum EmptyCuma Şub. 20, 2009 10:46 pm

Hocam bunlarin Fiyatlari Nedir Ya en ustteki siyahin Yanindakide cok guzel duruyo Compomontme de cok guzel Aslinda bikac hafta sonra ostim e ugrucam burdada bi umut cikar diyerekten yazdim..
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: Beyaz Jant Ariyorum   Beyaz Jant Ariyorum EmptyC.tesi Şub. 21, 2009 12:24 am

kardesım dost acı soyler ama bu cantlar tr de cok nadır bulunuyor ,bulundugu zamanda cep yakıyor .. bende bı ara speedlıne dusunmustum ama nekadar arastırdıysam tıgranın bıjon aralıgında bulamadım , buldugumddada cok pahalı oldugunu gordum ve vazgectım .. canta delıler gıbı para verme derım !! ama param ve zevkım bu dıyorsan kolay gelsın Rolling Eyes
Hasan KAPLAN

MesajKonu: Geri: Beyaz Jant Ariyorum   Beyaz Jant Ariyorum EmptyC.tesi Şub. 21, 2009 11:14 am

Beyaz Jant Ariyorum 100_3561a

Bence beyaz jantlar çok ucuz duruyor.. Ama herkesin zevkine saygı duyarım.. Bak bunlar benim aracın orjinal jantlarının boyadan çıkmış hali.. perişan durumdaydılar.. sıyrık ve çizik doluydu her yeri.. Logoları iptal ettirip boyattım.. 7-8 ay oldu hala kullanıyorum en ufak sorunum yok. Bence şekli hoşuna giden çok pahalı olmayan bir jant al ve boyat.. hatta sekil kafana yattımı temiz 2. el bir jant al.. beyaza boyat.. Nasılsa bir süre sonra ondanda sıkılacaksın boşuna zarar etmessin.. Fikir olması için söyliyeyim, Ben 7-8 ay önce 4 tanesini 100 ytlye boyatmıştım..
RiSK

RiSK

MesajKonu: Geri: Beyaz Jant Ariyorum   Beyaz Jant Ariyorum EmptyC.tesi Şub. 21, 2009 5:40 pm

Beyaz Jant Ariyorum Kr675jrw
Beyaz Jant Ariyorum W1024

bu jant yakisir bence 750 ytl diyo adam sifir ama ben cikma almayi dusunuyorum yinede boyatmayi dusundum ama boya nekadar bozulmadan durabilir jantta tartisilir ..
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: Beyaz Jant Ariyorum   Beyaz Jant Ariyorum EmptyPtsi Şub. 23, 2009 12:22 am

16 sanırım bu , düzgün seçilmiş bi lastik ebatı ile güzel durabilir , ama aracın mutlaka limitlerde yere yakın olması lazım , yoksa tigranın kendini göstermesini bekleme.. orjınal jatlarıyla bile limitelerde düşürsen arabanı dönüp dönp bakarsın bu benim arabammı diye .. ama bu yere yaklaşma işinide mantıklıca ve usuluyle yapmak lazım yoksa çok aglarsın , zıplamaktan ve vırajlarda ki çukurlarda arkayı savurmaktan gına gelir ..
RiSK

RiSK

MesajKonu: Geri: Beyaz Jant Ariyorum   Beyaz Jant Ariyorum EmptyÇarş. Şub. 25, 2009 11:17 am

Tavsiyen icin tskler Bu janti almaya karar verdim Smile Yaylarin duruyosa ve guzel bi fiyat dersen onlarada talicim acikcasi KaaN Embarassed
RiSK

RiSK

MesajKonu: Geri: Beyaz Jant Ariyorum   Beyaz Jant Ariyorum EmptyPaz Mart 01, 2009 5:11 am

Aracima 17 jant lastik aldim arkadaslar ilginiz icin tskler..
TaneR

TaneR

MesajKonu: Geri: Beyaz Jant Ariyorum   Beyaz Jant Ariyorum EmptyÇarş. Mart 04, 2009 11:18 am

foto isterizzzzz afro
RiSK

RiSK

MesajKonu: Geri: Beyaz Jant Ariyorum   Beyaz Jant Ariyorum EmptyPerş. Mart 05, 2009 12:36 am

Beyaz Jant Ariyorum Riskx
Beyaz Jant Ariyorum W604[/url]
TaneR

TaneR

MesajKonu: Geri: Beyaz Jant Ariyorum   Beyaz Jant Ariyorum EmptyPerş. Mart 05, 2009 11:01 am

çiziksiz günlerde kulanmanı dilerim yayla çok yakışıklı olur bide burdan gözüktüğü kadar çok sıkı bi zınparalı pasta cila istiyor ve sakın arabana body kit felan yapma gerçekten hiç yakışmıyor zaten tigranın tasarımı bu zamanın arabalarına taş çıkarıyor sade cici olsun yeter bence tekrardan kazasız belasız
RiSK

RiSK

MesajKonu: Geri: Beyaz Jant Ariyorum   Beyaz Jant Ariyorum EmptyPerş. Mart 05, 2009 11:32 pm

Eyw.
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: Beyaz Jant Ariyorum   Beyaz Jant Ariyorum EmptyCuma Mart 06, 2009 3:36 pm

haniya bukadarmı foto ? yokmu böyüğü ?
RiSK

RiSK

MesajKonu: Geri: Beyaz Jant Ariyorum   Beyaz Jant Ariyorum EmptyCuma Mart 06, 2009 4:17 pm

arac resmi olarak diger konuya atayim ozaman

Beyaz Jant Ariyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beyaz Tigra
» CHIP YAZILIM ARIYORUM
» tigra jant
» sunroof arıyorum
» Tigra angel far arıyorum