www.corsatigra.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.corsatigra.net

Opel Tigra ve Corsa Severlerin Ortak Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

danışma yavaş yavaş modifiye

+3
Hasan KAPLAN
TaneR
balikadaMali
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
kralgenc

danışma yavaş yavaş modifiye - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: danışma yavaş yavaş modifiye   danışma yavaş yavaş modifiye - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 23, 2009 4:16 pm

teşekkür ederim ön tampon modifiyesi istiyorum aslında ist. nerede yaptırabilirim biliyormusunuz ?
atakan
Misafir

MesajKonu: Geri: danışma yavaş yavaş modifiye   danışma yavaş yavaş modifiye - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 10, 2009 8:22 am

Selam arkadaşlar benim araçta iç ışık yakmayı bir türlü bulamadım yardım cı olurmusunuz kapılar açılınca yanıyor ama içeriden yakmayı bulamadım aracım tigra
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: danışma yavaş yavaş modifiye   danışma yavaş yavaş modifiye - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 10, 2009 8:42 am

atakan demiş ki:
Selam arkadaşlar benim araçta iç ışık yakmayı bir türlü bulamadım yardım cı olurmusunuz kapılar açılınca yanıyor ama içeriden yakmayı bulamadım aracım tigra

sen yeni opelcisin galiba Smile farları ve pakları açtığın düğmeyi kendine çek iç aydınlatma yanar Wink
http://www.corsatigra.com
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: danışma yavaş yavaş modifiye   danışma yavaş yavaş modifiye - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 10, 2009 8:52 am

kralgenc demiş ki:
danışma yavaş yavaş modifiye - Sayfa 2 15870883xjk
danışma yavaş yavaş modifiye - Sayfa 2 15870883j0c
Merhaba arkadaşlar forumunuzu çok beğendi yardımlaşma süper..
benim bir kaç sorum olacaktı arabam 98 model tigra arabamda yeni oluşan bir sorun var içeriye benzin kokusu veriyordu ve arıza lambası yanıyordu tamirciye götürdüm oksijen sensörü mü pompası değişmesi gerektiğini söyledi ve birde temizlendiğini söyledi bende temizlensin dedim masraftan kaçıcam ya neyse arıza lambası yakmayı kesti fakat son 1-2 gündür yine kokuyu az da olsa vermeye başladı sizce başka birsıkıntı olabilirmi tecrübelerinize dayanarak yardım istiyorum

merhaba , içeriye benzin kokusu gelmesi bikaç sebepten dolayı olabilir ; arka sağ koltuğun altındaki direk benzin deposuna açılan plastik kapak yerinden çıkmış oynamış olabilir , yada yine koltuğun altındaki benzin hortumları gevşemiş olabilir ama bu ufak bi ihtimaldir . yada emme manifoldu altındaki iki tane büyük benzin rekoru gevşemiş olabilir ama böyle bişey olsa tamirci anlardı sanırım , ki eğer öyleyse motorun alev bile alabilir ısıyla .. bu saydıklarım benzin kokusunu direk arabanın içine verir ..

eğer oksijen sensörün kirlendiyse yada bozulduysa ve görevini yapmıyorsa , benzin kokusu egzostan gelir , daha çok sabah ilk çalışmada ve trafik ışıklarında ani durduğunda hissedersin kokusunu yoğun olarak . + oksijen sensörünün temizliği gibi bişey söz konusu diildir , temizlenebilicek hiçbir yeri yoktur , bu sensörün ömrü 25-30 bin km dir değişimde orjinal parça yada bosh marka parça kullanmanı tavsiye ederim kolay gelsin
http://www.corsatigra.com
tiky

tiky

MesajKonu: Geri: danışma yavaş yavaş modifiye   danışma yavaş yavaş modifiye - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 07, 2010 6:44 pm

danışma yavaş yavaş modifiye
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2