www.corsatigra.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.corsatigra.net

Opel Tigra ve Corsa Severlerin Ortak Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Tigraya 16 inç jant olurmu ?

2 posters
YazarMesaj
Dogukan07

Dogukan07

Tigraya 16 inç jant olurmu ? Empty
MesajKonu: Tigraya 16 inç jant olurmu ?   Tigraya 16 inç jant olurmu ? EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 6:25 am

Merhaba arkadaşlar bende şuanda 15 ' jant lar bulunuyor bende yay takmayı veya düşürmeyi pek düşünmüyorum zaten arka tarafta spor yay var geçenlerde hoşuma giden 16 ' bi jant lastik takım buldum adam bana takas ederiz dedi bende olur dedim yalnız bu jant o araca biraz büyük gelir rahat kullanamazsın ağırlık yapar ses çıkarır falan dedi bende siz daha iyi bilirsiniz diye size danışim dedim sizce takarsam bi sakıncası olurmu olursa ne konuda sıkıntı yaşarım bu konuda yardım ederseniz sevinirim bu arada herkesin bayramı kutlu olsun iyi forumlar
pasa911

pasa911

Tigraya 16 inç jant olurmu ? Empty
MesajKonu: Geri: Tigraya 16 inç jant olurmu ?   Tigraya 16 inç jant olurmu ? EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 7:05 pm

16 jantla asfalttan cıktığın anda sıkıntı olur cok ses yapar ve kasislerede sıkıntılı girersin bence orjinali ile oynama benimde bir yardım isteğim var seninde bilgin varsa payşaşırsan sevinirim senin konunun hemen altında

Tigraya 16 inç jant olurmu ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 16 ' jant ve 3 cm yay
» tigra jant
» Beyaz Jant Ariyorum