www.corsatigra.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.corsatigra.net

Opel Tigra ve Corsa Severlerin Ortak Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

bu parcalardan elinde olan yada bilgisi olan yardımcı olsun

2 posters
YazarMesaj
tolkien41

bu parcalardan elinde olan yada bilgisi olan yardımcı olsun Empty
MesajKonu: bu parcalardan elinde olan yada bilgisi olan yardımcı olsun   bu parcalardan elinde olan yada bilgisi olan yardımcı olsun EmptyÇarş. Haz. 02, 2010 6:15 pm

ARADIĞIM TİGRA PARÇALARI
1) tigra sunroof motoru (tamire verilen elktrikcıde kayboldu yada calındı)
2)tavan dösemesi sunroof lu (cıkma arıyorum yada yapılması mumkunse yaptırmak istiyorum )
3) ön arka yay sadece arkada olabilir (orjinal yada spor olabilir şimdiki halınden iyi olacagı kesin)
4)far ayar motoru... sağ
5)sol ayna kapağı

Elinde olanların yada bi yakınında eşinde dostunda olanların insanıyetlik namına bana ulaşması rica olunur Smile
KaaN
Admin
KaaN

bu parcalardan elinde olan yada bilgisi olan yardımcı olsun Empty
MesajKonu: Geri: bu parcalardan elinde olan yada bilgisi olan yardımcı olsun   bu parcalardan elinde olan yada bilgisi olan yardımcı olsun EmptyCuma Haz. 04, 2010 5:34 pm

far ayar motoru ve spor yay konusunda yardımcı olabılırm kardesım .
ayna kapagını sıfırı mevcut ızmrıde cok da pahalı dııl dıe bılıyorm , sadece sunroof konusunda sıkıntı yasarsın cıkımacıları gez bol bol yada nettekı kazalı tıgraları ara derım
http://www.corsatigra.com

bu parcalardan elinde olan yada bilgisi olan yardımcı olsun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yeni forumumuz hayırlı olsun ( eskisine geçmiş olsun )
» CORSAM yada TİGRAM hem yere yakın gitsin , ama konforundan ve güvenliğinden bişey kaybetmesin diyenler..