www.corsatigra.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.corsatigra.net

Opel Tigra ve Corsa Severlerin Ortak Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

titreme çiğ benzin kokusu kasılma

3 posters
YazarMesaj
eyupterkin

eyupterkin

titreme çiğ benzin kokusu kasılma Empty
MesajKonu: titreme çiğ benzin kokusu kasılma   titreme çiğ benzin kokusu kasılma EmptyC.tesi Ocak 02, 2010 7:33 am

aracım rolantide cok titriyor ,sürekli çiğ benzin kokusu geliyorR,birde performansı acaip şekilde düşdü 4 bin devirden sonra kasılıyorr aracım biri çekiormuş gibi arkadan gitmiyor kağan yardımcı olUrsan sevnirm titreme çiğ benzin kokusu kasılma 712445
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: titreme çiğ benzin kokusu kasılma   titreme çiğ benzin kokusu kasılma EmptyPtsi Mart 08, 2010 9:30 am

kardeş bujilerini söktürüp kompresyonları ölçtür , eğer hepsi eşit çıkarsa ateşleme ile ilgili bi sıkıntın var , silindirler arası çok fark çıkarsa contan yanık kardeşim
http://www.corsatigra.com
pasa911

pasa911

MesajKonu: Geri: titreme çiğ benzin kokusu kasılma   titreme çiğ benzin kokusu kasılma EmptyPtsi Ağus. 02, 2010 8:13 pm

ben sırf bu arıza nedeniyle bu forma üye oldum başta ama baktım cok iyi iyikide olmuşum dedim benim tigradanda acayip ciğ benzin kokusu geliyor ve arac 4 bin devirden sonra kacmamaya başladı yarın sanaiye gitcektim kaan beyin dediği yerlere bir baktırayım

titreme çiğ benzin kokusu kasılma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» benzin motoru
» tekleme problemi çiğ benzin