www.corsatigra.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.corsatigra.net

Opel Tigra ve Corsa Severlerin Ortak Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Orta susturucu ve katalitik iptali = Düz boru

3 posters
YazarMesaj
enxdesigN

enxdesigN

Orta susturucu ve katalitik iptali = Düz boru Empty
MesajKonu: Orta susturucu ve katalitik iptali = Düz boru   Orta susturucu ve katalitik iptali = Düz boru EmptyPerş. Tem. 16, 2009 6:27 pm

Yeni otto carbon egsoz almayı düşünüyorum. Şimdiki egsozumun için baya bi döküldü.

Son susturucuyu takarken orta susturucuyuda iptal ettirip düz boru yapsam diyorum.

Yapan arkadaş var mı? Aracın sesinde ne yönde bir değişiklik oldu.
TaneR

TaneR

MesajKonu: Geri: Orta susturucu ve katalitik iptali = Düz boru   Orta susturucu ve katalitik iptali = Düz boru EmptyCuma Tem. 17, 2009 9:32 am

Şimdi zaten otto tipi bi egsoz alcaksan helede silencirsiz kulancaksan çok aşırı tok ses çıkıcak orta susturucuyu iptal etirirsen arabanın içinde duramasın aynı rally arabaları gibi oluyor biz denemiştik senin yapıcağın.Kataliği iptal edip orta sustucunun yerine ufak tip susturucu takıp son susturucuya geçmen olucak en sağlıklı şekli bu.
enxdesigN

enxdesigN

MesajKonu: Geri: Orta susturucu ve katalitik iptali = Düz boru   Orta susturucu ve katalitik iptali = Düz boru EmptyPtsi Tem. 20, 2009 5:50 pm

hmm. Teşekkürler. O zaman orta susturucuyu iptal etmiyeyim.

Silencerlı egsoz alayım diyorum. Bazen tıpasını tıkayıp sessiz gezmek gerekiyor Very Happy
karagolge-67

karagolge-67

MesajKonu: Geri: Orta susturucu ve katalitik iptali = Düz boru   Orta susturucu ve katalitik iptali = Düz boru EmptySalı Ekim 06, 2009 9:21 pm

arkadaşlar ben vanalı sistemin dügmelisini yaptırmak istiyom ama bi türlü saglıklı yapan yer bukamadım tavsiye edeceginiz yer varmı veya nasıl bi şey yaptıra bilirim ben tok ve kalın bi ses istiyom aracım 97 tigra birde bu silencer dedigini egzos nasıl bişey acıklarmısınız ben gebzede oturuyorum
TaneR

TaneR

MesajKonu: Geri: Orta susturucu ve katalitik iptali = Düz boru   Orta susturucu ve katalitik iptali = Düz boru EmptySalı Ekim 06, 2009 9:31 pm

silencirli egsoz dediğimiz egsozun ucunda kapak tarzı bi dalga var civatalı istediğin zaman 2 dk sök tak yapabiliyon açık hali tok kapalı halı çok tatlı bi sesi var.
karagolge-67

karagolge-67

MesajKonu: Geri: Orta susturucu ve katalitik iptali = Düz boru   Orta susturucu ve katalitik iptali = Düz boru EmptyÇarş. Ekim 07, 2009 5:32 pm

ok orasını anladım dügmeli sistemi nasıl yaptıra bilirim gerci bi usta buldum bostancı sanayide adam mükemmel usta yaptıgı aracların resmini gösterdi on numara adam ümit karanın aracını bile yapmış ama maliyeti fazla söledi adam şimdi yeni bi sistem üzerinde calışıyomuş bana 1 ay sonra gel dedi daha saglam yaparız iiiii olur diyo bulundugu yerde bu sistemi hiç soran varmı maliyeti ne kadar acaba
karagolge-67

karagolge-67

MesajKonu: Geri: Orta susturucu ve katalitik iptali = Düz boru   Orta susturucu ve katalitik iptali = Düz boru EmptyÇarş. Ekim 07, 2009 5:33 pm

bu arada bilgin için saol taner
TaneR

TaneR

MesajKonu: Geri: Orta susturucu ve katalitik iptali = Düz boru   Orta susturucu ve katalitik iptali = Düz boru EmptyÇarş. Ekim 14, 2009 8:27 am

wallha düğmeli sitemle ilgili pek bilgim yok ama bence gereksiz bişi yaw güzce baştan sona güzel bi egsoz sitemi yaptır sonada otto tipi silencirli bi son susturucu tak devam et.

Orta susturucu ve katalitik iptali = Düz boru
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tigra orta susturucu iptali, otto egsoz