www.corsatigra.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.corsatigra.net

Opel Tigra ve Corsa Severlerin Ortak Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

aracınızı kişiselleştirin ;)

+5
Hasan KAPLAN
Chelsea_boy
balikadaMali
KaaN
KuDu
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
u3kagiTCi

u3kagiTCi

aracınızı kişiselleştirin ;) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: aracınızı kişiselleştirin ;)   aracınızı kişiselleştirin ;) - Sayfa 2 EmptyPaz Eyl. 27, 2009 12:41 pm

istanbuldamıymış yer Smile napalım oraya da gideriz işçilik önemli olan Smile
Dogukan07

Dogukan07

MesajKonu: Geri: aracınızı kişiselleştirin ;)   aracınızı kişiselleştirin ;) - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 04, 2010 2:05 pm

kardeşim bende yaptırmak istiyom ama sizinki kadar güzel yapan yok burda siz hala yapıyonuzmu o işi bende bi ara gönderim çünkü hararet - benzin göstergesi ve hız göstergesi görünmüyo 120 den sonrasınıda görünmüyo
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: aracınızı kişiselleştirin ;)   aracınızı kişiselleştirin ;) - Sayfa 2 EmptyCuma Mart 05, 2010 8:21 am

kudu suanda askerde hasana ulasman lazım belkı o yardımcı olabılır
http://www.corsatigra.com
Dogukan07

Dogukan07

MesajKonu: Geri: aracınızı kişiselleştirin ;)   aracınızı kişiselleştirin ;) - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 11, 2010 1:22 pm

hasana nerden ulaşabilirim bide maliyeti ne kadar olur
Dogukan07

Dogukan07

MesajKonu: Geri: aracınızı kişiselleştirin ;)   aracınızı kişiselleştirin ;) - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 11, 2010 1:22 pm

bana sadece gösterge ışığı lazım yaptırmak istesek kargoylamı yollicaz
Hasan KAPLAN

MesajKonu: Geri: aracınızı kişiselleştirin ;)   aracınızı kişiselleştirin ;) - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 11, 2010 10:02 pm

Şu aralar işlerim yoğun kardeşim. Ama vakit bulursam hafta sonu bi bakayım led fiyatlarına. Sen göstergeleri ne renk yapmak istiyorsun?

Özelden yaz bana. uygun bi gün ayarlarız kargoyla yollarsın, ertesi gün geri yollarım sana.

Tahmini 30 TL + Kargo parasına mal olur sana.
Dogukan07

Dogukan07

MesajKonu: Geri: aracınızı kişiselleştirin ;)   aracınızı kişiselleştirin ;) - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mart 13, 2010 7:25 am

bilader kusura bakma ama çok istiyon sana o zaman konsoluda gönderirim 50 tl ona veririm daha mantıklı oluyo zaten kargo parası 10 veya 15 tl civarı onun yerine hepsini gönderirim daha mantıklı olur çünkü bu aralar sıkışığım göstergeler için fazla bi miktar harcamak istemiyom
Hasan KAPLAN

MesajKonu: Geri: aracınızı kişiselleştirin ;)   aracınızı kişiselleştirin ;) - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mart 13, 2010 9:32 pm

Valla kardeşim, ben Türk Telekomda teknikerim. Şuan bu işleri sadece hobby olarak yapıyorum. Kendi aracımın konsolunu söküp bakmadım tam olarak. Gönderirsen onuda ayarlarım sorun olmaz. Zaten amacım para kazanmak değil, vaktim olursa İşin görülsün diye yaparım. Sen yine bi soruştur ucuza bulursan yaptır. Yada kendin yapabileceksen, sana çektiğim resimleri mail olarak atıp nasıl yapacağını tarif ederim.
Dogukan07

Dogukan07

MesajKonu: Geri: aracınızı kişiselleştirin ;)   aracınızı kişiselleştirin ;) - Sayfa 2 EmptyPaz Mart 14, 2010 7:32 am

tamam kardeşim anladım ben gene soruştururum veya kendim yapmaya çalışırım resimleri yollarsan çok iyi olur gene ortalama senin verdiğin rakam derlersene sana yollarım sen yaparsın çünkü çok para harcadım arabaya daha yeni sanayiden çıktı 420 milyon masraf ettim zaten şuan para biriktiriyorum yazın aracı boyatacam sende beni anlamışsındır umarım genede çok saol .
fchunter

fchunter

MesajKonu: Geri: aracınızı kişiselleştirin ;)   aracınızı kişiselleştirin ;) - Sayfa 2 EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 7:43 am

Konu biraz eski ama o radyo ekranını ve göstergeleri bende beyaz ya da mavi yaptırmak istiyorum geç mi kaldım ?

aracınızı kişiselleştirin ;)
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2