www.corsatigra.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.corsatigra.net

Opel Tigra ve Corsa Severlerin Ortak Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

34 pcc 21 nevşehirli ama istanbulda ikamet

+3
Hasan KAPLAN
KaaN
balikadaMali
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
KaaN
Admin
KaaN

34 pcc 21 nevşehirli ama istanbulda ikamet - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: 34 pcc 21 nevşehirli ama istanbulda ikamet   34 pcc 21 nevşehirli ama istanbulda ikamet - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 02, 2009 9:38 am

arka tarafın standart amortisörlerle ön taraf kadar yere yaklaşması konforu tamamen bitirir tigrada , arkanın yüksek bırakılmasındaki amaç budur , yay firmalarıda sadece tigrada diil her araçta bunu göz önünde bulundurarak yay üretir . kötü bi görünüm oluşmaz , ben gayet beyeniyorum 60-30 yay takılmış olan tigraları , daha agresif b,i duruş kazanıyor..
http://www.corsatigra.com
59 ER 888

MesajKonu: Geri: 34 pcc 21 nevşehirli ama istanbulda ikamet   34 pcc 21 nevşehirli ama istanbulda ikamet - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 02, 2009 11:47 am

Bende ön tarafın daha aşağıda olmasını seviyorum, kaldı ki ön ile arkanın aynı hizada olacağını bilsem zaten o uygulamaya yanaşmam, fakat olağandan daha büyük bir fark olursa da sıkıntı olur diye düşünüyourm. Tabi burada söz konusu sizin tecrübeleriniz. Peki o şekil uygulama yapılmış bir foto var mı acaba elinizde. Bir de 60/30 mu? yoksa 60/40 mı? Vogtland'ın sitesinde 60/40 var sadece şu an da.

Son bir şey daha arkaya sizin kullandığınız monroe amortisörlerin kod, model ismi ve benzeri bir tanımlamasını verebilir misiniz? Bizim burada Çorlu'da bakayım onlardan, çünkü arka tarafın zıplamasından bende muzdaribim sanırım tüm tigra sahipleri gibi...
59 ER 888

MesajKonu: Geri: 34 pcc 21 nevşehirli ama istanbulda ikamet   34 pcc 21 nevşehirli ama istanbulda ikamet - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 03, 2009 3:05 pm

Corsa için üretilen 60/40 vogtlandlar ile Tigra için üretilen 60/40 vogtland yaylar arasında ne fark var ve corsa yaylarını kullansak aracımıza ne gibi zararları olur acaba? Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Herkese iyi forumlar...
AhmeT

AhmeT

MesajKonu: Geri: 34 pcc 21 nevşehirli ama istanbulda ikamet   34 pcc 21 nevşehirli ama istanbulda ikamet - Sayfa 2 EmptySalı Nis. 13, 2010 2:44 am

Koltuk döşemelerine bayıldım! Çok güzel fiyatıda uygulamasıda. 250 liraya bunu yapıcak olan izmirde varsa hemen liste yapalım ilk benim =) İstanbulda okuyorum bende fakat seneye götürücem aracımı ama çok özendim şimdi nazar değicek kazasız belasız çok temiz duruyor Smile
Döşeme için liste konusunda ciddiyim 34 pcc 21 nevşehirli ama istanbulda ikamet - Sayfa 2 Lol
fchunter

fchunter

MesajKonu: Geri: 34 pcc 21 nevşehirli ama istanbulda ikamet   34 pcc 21 nevşehirli ama istanbulda ikamet - Sayfa 2 EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 7:05 am

Kazasız belasız çok güzel araç.

34 pcc 21 nevşehirli ama istanbulda ikamet
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2