www.corsatigra.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.corsatigra.net

Opel Tigra ve Corsa Severlerin Ortak Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

corsacılar bi göz atın

3 posters
YazarMesaj
KaaN
Admin
KaaN

corsacılar bi göz atın Empty
MesajKonu: corsacılar bi göz atın   corsacılar bi göz atın EmptyCuma Nis. 03, 2009 12:50 pm

http://www.corsatigra.com
u3kagiTCi

u3kagiTCi

MesajKonu: Geri: corsacılar bi göz atın   corsacılar bi göz atın EmptyCuma Nis. 03, 2009 11:56 pm

Yeni üye oLdum önceLikLe herkese burdan merhaba..

yeni bir corsa C aldım 1.4 comfort diye geçiyo 2001 modeL..
aLman arabalarını özeLLikLe opeLLeri oLdum oLası sewmişimdir hem fiyat&performans uyumluluğu hemde tasarımLarından dolayı..
bu arabayı araştırarak aLdım fotoLarını da en kısa sürede sizLerLe paylaşacagım.
yanlız geneL anLamda ,Corsa C 'LerLe iLgiLi pek biLgim yok..KuLLanan veya biLgisi oLan arkadaşım varsa paylaşabiLirmi?EksiLeri artıLarı neLer..şimdiden teşekkürler
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: corsacılar bi göz atın   corsacılar bi göz atın EmptyC.tesi Nis. 04, 2009 10:45 am

bizde 2004 model corsa c 1,4 cosmo var , corsanın en donanımlı full versiyonu .. 2004 senesinde sıfır aldık , sadece kronik sorunu olan direksiyon kutusundan gelen tıkırtı sorununu yaşattı , oda servisi garantiden değiştirdi şuan bir sorunu yok 50.000 km ye yaklaştı ne motorunda ne şanzımanında nede yuruyenınde en ufak can sıkıntısı yok .. genel anlamda corsa c guzeldır , 1,4 ü bile az yakar cep yakmaz , tasarımı ve konforuda sınıfında rakiplerinden üstündür , corsa c sınfının en çok satan ve en çok ödülü alan markasıdır kimileri corsa c hakkında bir dünya yalan dolan yazsa bile .. yukarıda verdiğim link herşeyi açıklıyor sanırım .. ilk üretildiği günden bu yana açık ara lider .. tr de pek sevilmese bile
u3kagiTCi

u3kagiTCi

MesajKonu: Geri: corsacılar bi göz atın   corsacılar bi göz atın EmptyC.tesi Nis. 04, 2009 2:41 pm

Linke göz attım we okudum gerçekten içim rahatLadı..bir kişiden daha duydum direksiyon kutusu probLemini..
konuyLa aLakaLı değiL ama pLaka aLma konusunda biLgisi oLan warmı?
araç istanbuL pLaka izmir pLaka yapıcam...bir de istedigimiz pLakayı aLabiLme gibi bi şans doğmuş sanırım artık...biLgisi oLan yardımcı oLurmu ki...
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: corsacılar bi göz atın   corsacılar bi göz atın EmptyC.tesi Nis. 04, 2009 8:11 pm

plaka çıkartırken şeçme ihtimalin olabiliyor , bu biraz trafik takipçine bağlı .. dier işlemleride en güzel güvenilir bi takipçi yapar çünkü yazışma falan olucak zahmetli işler
u3kagiTCi

u3kagiTCi

MesajKonu: Geri: corsacılar bi göz atın   corsacılar bi göz atın EmptyC.tesi Nis. 04, 2009 11:30 pm

hımm..kredi onayım geLse adam haber bekLiyor benden 50 sefer aradım adamı bekLicem seni ptesiye Kadar dedi kredi onaylandığı an istanbuL yoLcusuyum..takipçinin iyiside istanbuLda ne bulunur ya :S
sencer

MesajKonu: Geri: corsacılar bi göz atın   corsacılar bi göz atın EmptyPtsi Ocak 18, 2010 6:10 pm

katalitik konvertor lambasi yandi da ne yapmali?goturcem servise de burasi azerbaycan kazik yeme korkum var.basina aynisi gelen arkadaslar lutfen bilgisini paylassin...

corsacılar bi göz atın
1 sayfadaki 1 sayfası