www.corsatigra.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.corsatigra.net

Opel Tigra ve Corsa Severlerin Ortak Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

selam arkadaslar tigra modifiyesi hakkında bilgi lazım

YazarMesaj
Faaliyet

selam arkadaslar tigra modifiyesi hakkında bilgi lazım Empty
MesajKonu: selam arkadaslar tigra modifiyesi hakkında bilgi lazım   selam arkadaslar tigra modifiyesi hakkında bilgi lazım EmptyCuma Haz. 15, 2012 9:59 am

Arkadaslar öncelikle herkese selam olsun. ismim hakan. 1.6 kategorisimde bi tigra hazırlıcaz cıkılabilecek en yüksek beygirlere cıkmamız lazım. Parca getirttiğim firma hm garage fakat hangi parcaları getirtmem lazım tam bilemiyorum. opel tamam bana yabancı bi araba. hm garage deki arkadaslara su an sadece amortisör ve supersprint komple eksoz sistemi sipariş ettim manifoldu krom elde yapacaklar. fakat bunlar bize yetmez işte burda devreye saglam opelcilerin yani sizlerin girip bana bilgi vermeniz lazım 1.6 kategorisinin dısına cıkmamak kaydıyla tigraya neler yapılabilir. sınır yok arkadaslar neler yapılabiliyosa yazarmısınız ona göre proje hazırlıcam. şimdiden tesekkür ederim.

selam arkadaslar tigra modifiyesi hakkında bilgi lazım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» S.A ARKADAŞLAR
» selam arkadaşlar,hepinize saygı ve sevgilerimle...
» selam corsa ve tigra severler
» merhaba arkadaşlar
» Merhaba Arkadaşlar.