www.corsatigra.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.corsatigra.net

Opel Tigra ve Corsa Severlerin Ortak Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

TUNİNG VE GETİRDİĞİ SORUNLAR (OPEL TİGRA)

3 posters
YazarMesaj
ertakg

TUNİNG VE GETİRDİĞİ SORUNLAR (OPEL TİGRA) Empty
MesajKonu: TUNİNG VE GETİRDİĞİ SORUNLAR (OPEL TİGRA)   TUNİNG VE GETİRDİĞİ SORUNLAR (OPEL TİGRA) EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 12:29 pm

merhaba arkadaşlar. aranıza yeni katıldım sayılır. Ben de 98 model tigra var, geçenlerde yaşadığım sorunu sizlere yazmak istiyorum ki siz yaşamayın. öncelikle opel corsa b kadranının tigrayla aynı olduğunu düşündüğüm için gösterge çercevesi satın aldım. Ancak tigranin gösterge paneli çok farklı yapıdaymış ve uymadı. Almanyadan innoparts plasma gösterge getirttim, gösterge paneli soketli olduğu için göstergelere elektrik vermekte zorluk çektik,göstergeye extra hat çektik. ancak bu seferde ibreler resmen gece görünmez oldu. ayrıca ön angel far taktırdım, far yan sanayi olduğu için ampuller içinde hareket edip aydınlatmada sorunlar yaşandı. sizde bu tarz ufak tefek tuning yapmayı planlıyor iseniz bunlara dikkate almanızı tavsiye ederim. yakında 60-40 mm yay getirticem ingiltereden bakalım sonuc ne olacak görüşmek üzere....
GUVENC

GUVENC

MesajKonu: Geri: TUNİNG VE GETİRDİĞİ SORUNLAR (OPEL TİGRA)   TUNİNG VE GETİRDİĞİ SORUNLAR (OPEL TİGRA) EmptyPaz Eyl. 26, 2010 9:52 am

Çok sağol arkadaşım paylaşımın için.Bazen bende aklımdan geçiriyorum göstergeleri sonra vaz geçiyorum yine Very Happy
ertakg

MesajKonu: Geri: TUNİNG VE GETİRDİĞİ SORUNLAR (OPEL TİGRA)   TUNİNG VE GETİRDİĞİ SORUNLAR (OPEL TİGRA) EmptyPaz Eyl. 26, 2010 7:44 pm

sende saol arkadaşım. bence vazgeçme ama planlı hareket et, en önemli tavsiyem gösterge almadan önce tigraya uyacak bir başka model aracın ledli ibrelerini bulman. buda ancak mezarcı çıkmacılarda olur sanırım...
enxdesigN

enxdesigN

MesajKonu: Geri: TUNİNG VE GETİRDİĞİ SORUNLAR (OPEL TİGRA)   TUNİNG VE GETİRDİĞİ SORUNLAR (OPEL TİGRA) EmptySalı Ekim 05, 2010 4:32 pm

Bence göstergeleri komple değiştirmek yerine gösterge kağıtlarından kullanın. Güzel görünüyorlar

TUNİNG VE GETİRDİĞİ SORUNLAR (OPEL TİGRA)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Opel Tigra A
» opel tigra A
» opel tigra 20-95 km hızlanma
» Opel Tigra 0-180 Hızlanma
» Opel Tigra Teknik Verileri (96-00)