www.corsatigra.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.corsatigra.net

Opel Tigra ve Corsa Severlerin Ortak Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

bu parça nedir?_

3 posters
YazarMesaj
halil76

halil76

bu parça nedir?_ Empty
MesajKonu: bu parça nedir?_   bu parça nedir?_ EmptyPtsi Ağus. 16, 2010 2:12 pm

Merhaba Arkadaşlar,
fotografını cekmediğim için buraya koyamıyorum, tigranın abs beyninin hemen uzerinde bir parça var üzerinde çevirmeli bir anahtar var döndürebiliyorsun ordan çıkan kablolarda hemen yanında sanırım manifolt hortumunun içine giriyor, bu parça nedir bileniniz varmı? arabada manifolt hortumu yırtılmasındna dolayı devir problemi yaşamıştım bu değiştikten sonra duzeldi ama bu sabah tekrar 30-40 devir arasında vites boştayken kendi kendine gaza basıyor acaba bu parçayla oynadım (tepesindeki anahtarı çevirdim) bundna kaynaklanıyor olabilirmi?

tesekkurler
KaaN
Admin
KaaN

bu parça nedir?_ Empty
MesajKonu: Geri: bu parça nedir?_   bu parça nedir?_ EmptyÇarş. Ağus. 18, 2010 9:47 am

valla neden bahesttiğini tam canladıramadım gözümde , çünkü orda bikaç tane ufak anahtar gibi parça var ? acaba hangisini kurcaladın ? resim çekersen tam cevap vereyim
http://www.corsatigra.com
halil76

halil76

bu parça nedir?_ Empty
MesajKonu: Geri: bu parça nedir?_   bu parça nedir?_ EmptyÇarş. Ağus. 18, 2010 9:56 am

şimdi Kaan Kardeşim, kaputu açtığında sağ tarafta parça, Abs parçası ile sigortaların ortasına geliyor, tepesinde ufak bir yeşil döndürme anahtarı var, parçadan çıkan 2-3 tane kablo manifoltun ordan gelen ince hortuma giriyor hatta bir tanesi çıkmıştı ben geri taktım, bu parçanın üzerindeki çevirme anahtarı var hatta parçada 1-2-3 diye numaralar yazmışlar ama anahtarı döndürünce sonsuz dönüyor. eğer yine anlaşılmadıysa foto çekerim Smile
Not: 0554 lü numaranı aradım ama kullanılmıyor yazıyordu.

teşekkürler
halil
Dogukan07

Dogukan07

bu parça nedir?_ Empty
MesajKonu: Geri: bu parça nedir?_   bu parça nedir?_ EmptyPerş. Ağus. 19, 2010 5:35 am

kardeş bendede var yeşil vana gibi bişey deyilmi galiba klimayla ilgili bişey olmalı o
halil76

halil76

bu parça nedir?_ Empty
MesajKonu: Geri: bu parça nedir?_   bu parça nedir?_ EmptyPerş. Ağus. 19, 2010 7:03 am

Arkadaşlar bu parça, boş boşta dönüyor bozukmu nedir bilmiyorum zaten klima soğutmuyor gazı bitik diye düşünüyorum ama bozuksada hiç şaşırmıcam.

bu parça nedir?_ Img05411
Dogukan07

Dogukan07

bu parça nedir?_ Empty
MesajKonu: Geri: bu parça nedir?_   bu parça nedir?_ EmptyCuma Ağus. 20, 2010 6:22 am

bilader yok ya o heralde klima değil başka bişey daha önce hiç öyle bi parça görmedim heralde abs beyninin bi parçası öyle görünüyo orda
halil76

halil76

bu parça nedir?_ Empty
MesajKonu: Geri: bu parça nedir?_   bu parça nedir?_ EmptyCuma Ağus. 20, 2010 3:33 pm

İnternetten araştırdığıma göre vakum valfi olarak geçiyor ama ne işe yaradığını bi türlü anlayamadım siteler hep almanca, egr valfi ile ilgili olduğunu anladım sadece ama nedir ne değildir bozukmu, bozuksa etkisi nedir çözemedim. araba araba değil 4 bilinmeyenli deklem oldu iyice Sad

bu parça nedir?_
1 sayfadaki 1 sayfası