www.corsatigra.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.corsatigra.net

Opel Tigra ve Corsa Severlerin Ortak Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

klima

3 posters
YazarMesaj
Dogukan07

Dogukan07

klima  Empty
MesajKonu: klima    klima  EmptyCuma Tem. 23, 2010 6:34 am

merhaba arkadaşlar benim aracımda klimanın ünitesi ve düğmeleri kırık opelin servisine götürdüm bu ünite komple değişicek dediler sizde varmı dedim tigralara göre yok dediler koca antalyada aradım bulamadım acaba nerde bulabilirim aynı zamanda klimada ısıtıyo ama soğutmuyo kaçak varmı diye kontrol ettirdim yok dediler klima gazıda doldurttum hala düzgün soğutmuyo bu konularla ilgili yardım ederseniz sevinirim iyi forumlar
KaaN
Admin
KaaN

klima  Empty
MesajKonu: Geri: klima    klima  EmptyPtsi Tem. 26, 2010 9:17 pm

klima için düzgün bi klima servisine git , opel servisinin iyi anlıyacagı bi alan diil , onlar sadece gazını basarlar .. , ya kompresörün yeteri kadar basmıyordur yada göğsün içindeki klima peteği tıkalıdır bunuda dedıım gıbı ıyı bı klıma servısı anlar . klıma dugmesıne para verme bosuna musaıt bıyere yenı bıı dugme yaptır klıma ıcın en uygun oyle cıkarsın bu ısten
http://www.corsatigra.com
pasa911

pasa911

klima  Empty
MesajKonu: Geri: klima    klima  EmptyPtsi Ağus. 02, 2010 8:08 pm

s.a arkadaşlar benim klima radyatörüm delik ve yenisine 930 tl istediler yan sanayi yada cıkma bulma imkanım varmı birde sol camurluk davlumbazım kırık onuda bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
KaaN
Admin
KaaN

klima  Empty
MesajKonu: Geri: klima    klima  EmptyÇarş. Ağus. 04, 2010 7:59 am

davlumbazın yenisi mevcut izmirde , klima radyatörününde yan sanayisi vardı galiba parçacıya yolum düştüğünde bi sorayım tekrar yazarım burdan
http://www.corsatigra.com
pasa911

pasa911

klima  Empty
MesajKonu: Geri: klima    klima  EmptyÇarş. Ağus. 04, 2010 11:03 am

bekliyorum teşekür ederim

klima
1 sayfadaki 1 sayfası