www.corsatigra.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.corsatigra.net

Opel Tigra ve Corsa Severlerin Ortak Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

tigra hakkındaki görüşleriniz

5 posters
YazarMesaj
MONTANA

MONTANA

tigra hakkındaki görüşleriniz Empty
MesajKonu: tigra hakkındaki görüşleriniz   tigra hakkındaki görüşleriniz EmptySalı Mayıs 11, 2010 4:19 pm

10 gün önce corsa b aracımı sattım şu sıra tigraya takmış durumdayım araç çok hoşuma gidiyo fakat servis dahi hakkında iyi bişey söyleyen olmadı kullananlardan duymak daha iyi olur dedim araçın namı kötü biliyorum o hiç sorun deil takmam bile arka koltuk özürlü olmasıda sorun deil fakat parcası bulunmuyormuş özellikle camları
TaneR

TaneR

MesajKonu: Geri: tigra hakkındaki görüşleriniz   tigra hakkındaki görüşleriniz EmptyÇarş. Mayıs 12, 2010 9:11 pm

ilk önce hayırlısı olsun.Tigra hakındaki görüşlerim şöle tasarım olarak günümüzdeki araçlara hala taş çıkartıyor.Evt arka taraf dar ama oturmasını bilen birazda ufak defek oldumu hiç sorun olmuyor.parçası bulunmuyor diyen servisin ben ta... bi taraflarından elemen uyduruyolar sadece arkda cam pahalı bulunmuyor diye bişey yok!Ki şu sıralar 2.el arka camlar gırla piyasaya düştü.Yani kısa ve öz 1 2 fazla ver temizini al pişman olmasın buna emin ol boşver sen servisi felan:)
MONTANA

MONTANA

MesajKonu: Geri: tigra hakkındaki görüşleriniz   tigra hakkındaki görüşleriniz EmptyCuma Mayıs 14, 2010 12:53 pm

TaneR demiş ki:
ilk önce hayırlısı olsun.Tigra hakındaki görüşlerim şöle tasarım olarak günümüzdeki araçlara hala taş çıkartıyor.Evt arka taraf dar ama oturmasını bilen birazda ufak defek oldumu hiç sorun olmuyor.parçası bulunmuyor diyen servisin ben ta... bi taraflarından elemen uyduruyolar sadece arkda cam pahalı bulunmuyor diye bişey yok!Ki şu sıralar 2.el arka camlar gırla piyasaya düştü.Yani kısa ve öz 1 2 fazla ver temizini al pişman olmasın buna emin ol boşver sen servisi felan:)

teşekkürler
DRAGci

MesajKonu: Geri: tigra hakkındaki görüşleriniz   tigra hakkındaki görüşleriniz EmptyPaz Mayıs 16, 2010 10:25 pm

bende tigra var. vallahi ölüsü dirisi ilgi çekiyor caddede. öyle bi araç. lpg taktırdım az da hakıyor. parça mı? kesinlikle sorun değil. zonguldak gibi ufacık bir şehirde bile elimi sallasam 50 yerde parçası var. söylentilere kulak asma. gidişide iyi gerçekten. gsi motor var. alacaksan 1.6 al bence. camları sahibinden.com da istemediğin kadar var. kısacası bu arabanın bulunamayacak kaporta ya da mekanik parçası yok...

bugüne kadar bulduğum parça fiyatları:

çamurluk 110 tl
ön amortisör 55 tl
arka amortisör 35 tl
ateşleme bobini 400 tl
tampon orjinali 600 tl
yaylar 60 tl tanesi
sis farı 50 tl
rotil 20 tl
rot başı 15 tl
salıncak burcu 10 tl
arka rulman 20 tl
taşıyıcı 400 tl
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: tigra hakkındaki görüşleriniz   tigra hakkındaki görüşleriniz EmptySalı Mayıs 18, 2010 7:54 pm

bobini 120 ye de var ıtalyan malı Wink 400 gözünü korkutmasın ..
çıkması olsun yenisi olsun her parçasını rahatlıkla ve ucuza bulabilceğin bir araba tigra , eger bıraz merak varsa ona karsı ıcınde rahatlıkla bınersın .. corsa b sasesı uzerıne kurulmus , gsı ıle butun yuruyenı aynı olan bır araba tıgra .. şimdiden hayırlısı olsun ınsallah alırsın kardesım
http://www.corsatigra.com
pasa911

pasa911

MesajKonu: Geri: tigra hakkındaki görüşleriniz   tigra hakkındaki görüşleriniz EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 7:09 pm

evet parcaları var varda bir klima radyatörüne 930 tl istediler mersedesmi mübarek bu bir arkadaş kaza yapmış gecenlerde arkadan carpmışlar servis 6 milyar istemiş yapımına sırf cama 1200 tl demişler

tigra hakkındaki görüşleriniz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» tigra s93 AR
» 35 khr 21 tigra
» KHR 21 Red Tigra
» tigra s93 -35 KLL 30-
» tigra lpg