www.corsatigra.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.corsatigra.net

Opel Tigra ve Corsa Severlerin Ortak Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

yaz bakımı =)

2 posters
YazarMesaj
AhmeT

AhmeT

yaz bakımı =) Empty
MesajKonu: yaz bakımı =)   yaz bakımı =) EmptyC.tesi Nis. 17, 2010 11:49 pm

Evet arkadaşlar yaz gelmeden çoktandır ilgisiz bıraktığım kızıma ilgi göstermeye karar verdim alt takım ve genel bakımlarını yaptıktan sonra dedemin garajına el koydum =)
Yaptığım işleri resimlerle açıklayarak göstericem belki bir arkadaşa faydam dokunur fikir sahibi olur diye yaz bakımı =) Icon_cheers
Önce yapıcaklarımı sıraya koydum- Önce egzoz filtre vb.çıkarıp vizeye girmek yaz bakımı =) 393768 Sonra siyah plastik zeminler ve çamurluk içlerini mat siyaha boyamak,arka amortisörleri kısa ve sertleriyle değiştirip spor yay takmak biraz arkayı yere yaklaştırmak,ön tamponun düşüklüğünü düzeltmek ve jantları boyatmak ve tavan kaplamasını düzeltmek ve pasta-cila yapmak planlarım.Ne eklenir ne çıkar belli olmaz =)

Vize bu hafta yattı ceza yemişim yüksek sesten plakaya =) pazartesi yaptırıcam.
İlk halimiz
yaz bakımı =) Dsc0298tq
İlk etap ön arka tamponu ve arka tamponu boyadım,
yaz bakımı =) Dsc0300h
yaz bakımı =) Dsc0309w
yaz bakımı =) Dsc0317ek
yaz bakımı =) Dsc0316x
yaz bakımı =) Dsc0329c
yaz bakımı =) Dsc0331j
yaz bakımı =) Dsc0332ku
yaz bakımı =) Dsc0337vg
yaz bakımı =) Dsc0338dz
yaz bakımı =) Dsc0386q
yaz bakımı =) Dsc0360m
Ortalıktaki şişeleri görmezden gelin yaz bakımı =) 161249
Daha sonra arka çamurluk içlerini boyamak için garaja girmeden önce güzelce yıkayıp fırçalamıştım iç kısımları.Çamurluk içlerine başladım iki büklüm yerde yaz bakımı =) Icon_lol
yaz bakımı =) Dsc0398
yaz bakımı =) Dsc0404
yaz bakımı =) Dsc0405z
Bu arada arka tampon kurudu gazeteleri çıkardım
yaz bakımı =) Dsc0408i
yaz bakımı =) Dsc0409z
yaz bakımı =) Dsc0412o
yaz bakımı =) Dsc0414vgu
Saat 4 buçuk oldu uykusuzluk ve yorgunluk olduğundan devam etmedim ön çamurluk içleri ve bikaç yer kaldı.Devamı gelicek ama yaz bakımı =) Icon_cheers
Neyse bu işlemler bittikten sonraki hali,
yaz bakımı =) Dsc0416d
yaz bakımı =) Dsc0423ds
yaz bakımı =) Dsc0439lq
yaz bakımı =) Dsc0440se

yaz bakımı =) Dsc0429copy
Amortisörleride buldum o iş için kaan abiden haber bekliyorum sevgilerle yaz bakımı =) Lol
TaneR

TaneR

yaz bakımı =) Empty
MesajKonu: Geri: yaz bakımı =)   yaz bakımı =) EmptyPtsi Nis. 19, 2010 8:50 pm

eline sağlık hacı çok güzel olmuş tanponlar bence biraz para ayarla kople düzgünce boyalatalım ozaman kendine gelir araba bence önceliğin boya ve kaporta işleri olsun
AhmeT

AhmeT

yaz bakımı =) Empty
MesajKonu: Geri: yaz bakımı =)   yaz bakımı =) EmptyPtsi Nis. 19, 2010 10:39 pm

taner buakşam çok uğraştık kankam tamponla fakat orada bir saç parça var neredeyse sıfır parmak girmiyor tamponun üstüne uzanamıyorumki yapayım.Çamurluğu söktüm sis xenonları fln söktüm yok el girmiyoki matkap sokayım.Uzn yıldız uç kaynattırıcam metal bi çubuğa yarın bayaa uzun bişey. O şekilde deniyicem artık. Boya işi aklımda sırası var ama.

yaz bakımı =)
1 sayfadaki 1 sayfası