www.corsatigra.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.corsatigra.net

Opel Tigra ve Corsa Severlerin Ortak Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

abs iptal ettim gitti

3 posters
YazarMesaj
m.kenanduran

m.kenanduran

abs iptal ettim gitti Empty
MesajKonu: abs iptal ettim gitti   abs iptal ettim gitti EmptyPtsi Nis. 12, 2010 1:15 pm

kaan benim gsi abs ışığı yanıp yanıp sönüyor bende sigorta fişini çıkartacağım olmasada olur bence aslında abs yerine hidrolik koysalarmış şu arabaya daha iyi olurmuş 94 corsa
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: abs iptal ettim gitti   abs iptal ettim gitti EmptySalı Nis. 13, 2010 9:23 am

abs iptali herhangi bi soruna yol açmaz sigortasını ve kadrandanda ampülünü sökersen sanki varmış gibi kullanmaya devam edersin . 50 km hızla gıderken abs li haline göre en az 3 metre daha erken durursun test edildi onaylandı abs iptal ettim gitti Icon_wink
http://www.corsatigra.com
pasa911

pasa911

MesajKonu: Geri: abs iptal ettim gitti   abs iptal ettim gitti EmptyPtsi Ağus. 02, 2010 8:10 pm

benim tigranında abs arıza lambası yanıyordu ustam döşten ampulunü söktü şimdi yanmıyor firenlerdende cok memnunum

abs iptal ettim gitti
1 sayfadaki 1 sayfası