www.corsatigra.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.corsatigra.net

Opel Tigra ve Corsa Severlerin Ortak Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

herkese Ankaradan selamlar

3 posters
YazarMesaj
ozer_ozbek

ozer_ozbek

herkese Ankaradan selamlar Empty
MesajKonu: herkese Ankaradan selamlar   herkese Ankaradan selamlar EmptyÇarş. Şub. 10, 2010 9:41 pm

merhabalar

adım özer ankarada ikamet etmekteyım

tigra kullanıcısıyım

sitenızi fırsat buldukca takip ediyorum
tanışmak bu güneymıs

sevgiler
TaneR

TaneR

MesajKonu: Geri: herkese Ankaradan selamlar   herkese Ankaradan selamlar EmptyPerş. Şub. 11, 2010 3:49 pm

Aramıza hoşgeldin bi tigra kulanıcısı daha:)Aracın fotolarını bizlerle paylaşırsan sevniriz:)Hayırlı forumlar
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: herkese Ankaradan selamlar   herkese Ankaradan selamlar EmptyPtsi Şub. 22, 2010 3:11 pm

aramıza hoşgeldin kardeş
http://www.corsatigra.com
ozer_ozbek

ozer_ozbek

MesajKonu: Geri: herkese Ankaradan selamlar   herkese Ankaradan selamlar EmptySalı Şub. 23, 2010 12:20 am

hosgördük Kaan kardesim forumu keske bıraz daha canlandırabılsek tigra kullanıcıları özellikle daha komplike olmalı. uye olduktan sonra hergun kontrol ettim 1 hafta sonra gelen ilk selam(tanerin hakkını yemeyelım ilk msj ondan geldi)
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: herkese Ankaradan selamlar   herkese Ankaradan selamlar EmptyÇarş. Şub. 24, 2010 9:04 am

evet kardeşim maalesef tigra kullanıcıları pek meraklı deııler akıllarına eserse yada yolda kalırlarsa foruma gırıp bıseyler bulayım dıyorlar , ben elımden geldıınce her gun gırıp bakıyorum varmı bısey soran yada bseye ıhtıyacı olan .. sende arabanın fotolarını paylas mesela , altın rengı tıgramız yoktu sanırım galerıde
ozer_ozbek

ozer_ozbek

MesajKonu: Geri: herkese Ankaradan selamlar   herkese Ankaradan selamlar EmptyÇarş. Şub. 24, 2010 5:03 pm

resimler galeride ilk gün yükledim .Ankarada hele hiç yok bi tanışıklık bi bütünlük siz yine izmirde bi kaç arkadaş toplanabiliyorsunuz bizde oda yok sizi takdir ediyorum.foruma gelince en azından bi istişare ortamı oluşursa herkes denenmiş basarısız olmuş veya faydalı olmuş tecrübelerini bibirine aktarırsa araclarımızdan alınan keyif katlanacaktır.
KaaN
Admin
KaaN

MesajKonu: Geri: herkese Ankaradan selamlar   herkese Ankaradan selamlar EmptyÇarş. Şub. 24, 2010 5:05 pm

haklısın kardeşim .. ankarada tigrayla uğraşan yok die biliyorum teksin sanırım orda
ozer_ozbek

ozer_ozbek

MesajKonu: Geri: herkese Ankaradan selamlar   herkese Ankaradan selamlar EmptyÇarş. Şub. 24, 2010 5:07 pm

sorma burda bu işlerin suyunu çıkaran tek kişiyim Smile

ayrıca sana soracaklarım var sende forumlardan okudugum kadarıyla yay-amörtisör işinin suyunu cıkarmıssın

herkese Ankaradan selamlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HERKESE SELAMLAR
» Herkese selamlar
» herkese selamlar.
» ankaradan slm
» ankaradan selam